Diyarbakır Yenigün

“Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatıdır”

“Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatıdır”
30 Ocak 2019 - 15:10

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Bağlar ilçesi Sento Caddesi ile Bağcılar Mahallesi ve Kayapınar ilçesi Serap Güzeli Mahallesinde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

DİYARBAKIR YENİGÜN- Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Bağlar ve Kayapınar ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Cumali Atilla, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ile birlikte ilk önce Kayapınar ilçesi Serap Güzeli Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşlarla çay içip sohbet eden Cumali Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Cumali Atilla ve eşi Lütfiye Atilla, Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesinde Yaşar ailesinin evine konuk oldu. Ardından Başkan Atilla ve eşi Atilla, Bağlar ilçesi Sento Caddesi’nde Kartal ailesini evinde ziyaret ederek bir süre görüştü.

Şehrin her noktası için projeler geliştirdiklerini belirten Cumali Atilla, “Yaptığımız hizmetler, yapacaklarımızın teminatıdır. Şehrimizi ulaşımdan, spora, kültürden, eğitime yine birçok yenilikle tanıştırdık. Güzel şehrimiz Diyarbakır, her alanda büyük bir değişim ve gelişim gösterdi. Hükümetimizin desteğiyle şehrimizde önemli hizmetler yaptık. Diyarbakır’ımızı daha müreffeh bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım