Diyarbakır Yenigün

Diyarbakır’da yarın trafiğe kapalı olacak yollar

Diyarbakır’da yarın trafiğe kapalı olacak yollar
30 Nisan 2019 - 14:27

Diyarbakır’da yapılacak olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

DİYARBAKIR YENİGÜN – Diyarbakır Valiliği, yarın yapılacak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları kapsamında vatandaşların etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhları açıkladı.  Valilikten yapılan açıklamaya göre yarın saat 07.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yolları şu şekilde;

“Akkoyunlu Caddesinde; Ofis Kavşaktan kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi-Hintlibaba Caddesini takiben Ali Emiri Caddesine verilecektir.

Mehmet Arif Ersoy Caddesinde; Sezai Karakoç kavşağından kapanacaktır. Alternatif olarak Cemiloğlu Caddesi, Klavuz Caddesi takiben Nükhet Coşkun caddesine veya Şehitlik Kavşağı-Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesine verilecektir.

Cemiloğlu Caddesinde; Cemiloğlu Klavuz Caddesi kesişimi ve Cemiloğlu Caddesi Gürsel Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Klavuz Caddesi ve Gürsel Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesine verilecektir.

İstasyon Caddesinde; İstasyon Caddesi-İnaloğlu Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben Elazığ Caddesi veya Ekinciler Caddesine verilecektir.

Kışla Caddesinde; İstasyon Caddesi-Kışla Caddesi kesişiminden kapanacaktır. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi Takiben Elazığ caddesine verilecektir.” (Haber Merkezi)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım