Diyarbakır'da ilk kez futbol buluşması yapıldı

Diyarbakır'da ilk kez futbol buluşması yapıldı
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı ve TFF Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nce organize edilen saha komiserlerine yönelik toplantıda futbolun bütün bileşenleri bir araya geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Serkan Bayhan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda saha komiserlerinin futboldaki misyonu ve sorumluluklarıyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nce organize edilen, futbol paydaşları ve bileşenleri tarafından da desteklenen “Futbol saha komiserleri görev ve kapsamı, futbolda iletişim, kriz yönetimi ve koordinasyon” temalı konferans büyük ilgi gördü.

Diyarbakır'da ilk kez gerçekleşen konferans ve toplantıda saha komiserlerinin futboldaki misyonu ve görevlerine yönelik konuşmalar gerçekleştirildi.

2022 yılında aramızdan ayrılan Diyarbakır’ın emektar saha komiseri Ercan Çelik’in anısına atfedilen konferansa katkı sunan isimlere plaket takdim edildi.

Diyarbakır İçin Tarihi Gün

Konferansa Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Diyarbakır Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Erdoğan, spor taban birliklerinin temsilcileri, kulüp yöneticileri, emektar spor insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

The Cıty Walls Suit Otel'de gerçekleşen konferansa olan yoğun ilgi nedeniyle salon doldu taştı.

Hem Türkiye hem de bölgedeki futbol ailesini bir araya getiren organizasyonu çok başarılı bulduklarını belirten katılımcılar, başarılı ev sahipliğinden dolayı TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan ile bu organizasyona katılım sağlayan Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Erdoğan'a teşekkür etti. (Haber Merkezi)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.