4 otobüs güzergâhında revize

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bazı hatları revize ederek hizmete sundu   Diyarbakır Büyükşehir...

4 otobüs güzergâhında revize
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bazı hatları revize ederek hizmete sundu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, vatandaşların hastane, eğitim, sağlık, ticari ihtiyaçlarını rahat ve güvenli bir şekilde sağlaması amacıyla oluşturduğu toplu ulaşım ağı hizmet vermeye devam ediyor.

Eski G2 güzergâhı aktif edildi

Üniversite ve ortaöğretim öğrenci yoğunluğu bulunan; Tanışık, Güzelköy, Güvercinlik, Kesikağaç, Elidolu, Dönümlü mahalleleri ile 450 Evler, Turgut Özal Bulvarı, Koşuyolu, Gevran Caddesi, Dağkapı ve Dicle Üniversitesi güzergâhında 1 araç ile Toplu Taşıma hizmeti 20 Eylül itibariyle yeniden hizmet vermeye başlayacak.

A2 güzergâhı uzatıldı

Dicle Üniversitesi ile Stadyum arasında 8 araçla hizmet veren A2’nin güzergâhı gelen yoğun talepler üzerine D Tipi Cezaevi, Sosyal Konutlarda bulunan okullar ve Küme Evlerine kadar uzatıldı.

Ergani-Dicle-Hani güzergâhı

Vatandaşlardan gelen talepler üzerine mevcut Ergani-Dicle hattı Hani ilçesine kadar uzatıldı. Otobüsler 20 Eylül itibariyle hizmet verecek.

Diyarbakır-Bismil güzergâhı saat düzenlemesi

Diyarbakır’dan Bismil’e sabah saatlerinde giden memurlar ve öğretmenlerin talepleri üzerine sabah kalkış saati 06.30’dan 06.15’e çekilerek yeniden düzenlendi. (DBB Basın Birimi)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.