Diyarbakır Yenigün

Bazı yollar trafiğe kapatılacak!

Bazı yollar trafiğe kapatılacak!
17 Nisan 2020 - 17:04

Devlet Demiryolları’nın Kayapınar ve Yenişehir ilçelerini kapsayan 75 Metre Yol üzerinde yapacağı çalışmalardan dolayı bazı yollar trafiğe kapatılacak.

DİYARBAKIR YENİGÜN –Diyarbakır Valiliği, Devlet Demiryolları’nın Tekel kavşağı ve Elazığ caddesi arasında kalan bölümünde yapılacak olan yol bakım-onarım çalışmalar nedeniyle 18.04.2020 saat 00.00 ile 19.04.2020 saat:23:59 tarihleri arasında trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Valilikçe yapılan açıklamada, “Bu güzergah üzerinden Elazığ caddesini takiben Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine veya Üç Kuyular TOKİ istikametine gidecek vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına belirtilen tarihler arasında, gidiş güzergahı olarak; 75 Metre Yol, Diclekent Kavşağı, Diclekent Bulvarı, Laleş Bulvarı, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Elazığ Caddesi istikametini, dönüş güzergahı olarak da Elazığ Caddesi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ahmet Arif Caddesi istikametini kullanmaları gerekmektedir” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım