DTSO’da China Homelife Fuar tanıtım toplantısı yapıldı

DTSO’da China Homelife Fuar tanıtım toplantısı yapıldı
800’den fazla orta ve büyük ölçekli Çinli firmanın katılımıyla 23-25 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek China Homelife Fuarı tanıtım...

800’den fazla orta ve büyük ölçekli Çinli firmanın katılımıyla 23-25 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek China Homelife Fuarı tanıtım toplantısı Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlendi. Diyarbakırlı iş insanları, Çin Fuarı hakkında bilgilendirildi. 

Remziye ÇELİK

DİYARBAKIR YENİGÜN - Ticaret Sanayi Odası’nda iş insanların katılımıyla 23–25 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanan ve 800'den fazla orta ve büyük ölçekli Cinli firmanın katılacağı China Homelife Fuarı tanıtım toplantısı yapıldı.

Amaç, İpek yolunu yeniden canlandırmak

Toplantıda tekstil, İnşaat, Gıda İşleme, Elektrik ve Mobilya ve birçok sektörün yer alacağı fuar  hakkında Çin Meorient Fuarcılık (SIAE) Proje Yöneticisi Larissa Zhou tarafından bilgilendirme yapıldı.  Toplantının amacının, Çin ile Diyarbakır arasındaki dostluğun tanığı olan tarihi İpek Yolu’nu yeniden canlandırmak ve bunu ticari olarak Çin ile Diyarbakırlı iş insanlarının ihracatta aracı firma kullanmadan direkt olarak üreticiye ulaşmalarını sağlayacak zemini yaratmak olduğu belirtildi.

Diyarbakır’lı iş insanlarının sorularını yanıtlayan Larissa Zhou katılımcıların beklentilerinin kendileri için önemli olduğunu bu ve bundan sonraki fuarlarda üye beklentilerine cevap olacak hazırlıkları yapmayı amaçladıklarını ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.