Diyarbakır Yenigün

VİDEOHABER – Banka çalışanında Korona tespit edildi

VİDEOHABER – Banka çalışanında Korona tespit edildi
15 Ağustos 2020 - 20:02

İş Bankası Nusaybin Şubesinde bir personelin yeni tip Koronavirüs (Covid-19) testlerinin pozitif çıkması üzerine şube 14 gün kapatılarak karantinaya alındı.

DİYARBAKIR YENİGÜN – İş Bankası Nusaybin Şubesinde çalışan bir görevlinin yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından Şubenin 14 gün kapatılarak karantinaya alınması önerildi.

14 karantinaya alınan Nusaybin Şubesinin bazı işlerinin Kızıltepe Şubesinde görüleceği belirtildi.

İş Bankası Nusaybin Şubesine asılan duyuruda,  “Değerli Müşterilerimiz, Koronavirüs salgınının tüm dünyayı ve ülkemizi etkilediği bu günlerde önceliğimiz sizlerin, çalışanlarımızın ve toplumun sağlığının korunmasıdır. Bu anlayışla, kalabalık ortamların oluşturduğu, riskleri önleyebilmek üzere bazı şubelerimizin geçici bir süre için şube hizmet binalarındaki faaliyetlerini durduruyoruz. Bu süre içerisinde hizmet binası kapalı olacak şubemize 0482 415 12 25 telefon numarasından ulaşabilir, ayrıca hizmet binaları açık olan tüm şubelerimizden de hizmet alabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı. (İLKHA)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım