Diyarbakır Yenigün

VİDEO HABER – Uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutuklandı

VİDEO HABER – Uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutuklandı
13 Eylül 2020 - 16:25

DİYARBAKIR YENİGÜN – Van’In İpekyolu ilçesinde faaliyet gösteren bir kargo şubesinde yapılan aramada pirinç kolisine zulalanmış vaziyette 506 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Olayla ilgili Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce, ilimiz İpekyolu İlçesi’nde faaliyet gösteren bir kargo şubesinde Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada, bir adet gıda kolisi içerisinde bulunan pirinç torbasına zulalanmış vaziyette bir paket halinde toplam 506 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak A.U.ve V.C. isimli 2 şüphelinin “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüpheliler hakkında tanzim edilen tahkikat evraklarıyla birlikte çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandıkları belirtildi. (İLKHA)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım