Çukur dizisiyle özdeşleşmişti... Sevilen oyuncunun yeni dizisi belli oldu

Çukur dizisiyle özdeşleşmişti... Sevilen oyuncunun yeni dizisi belli oldu
“Üç Kuruş” ve “Çukur” gibi dizilerdeki etkili oyunculuğu hafızalara kazınan başarılı oyuncu Aytaç Uşun’un yeni dizisi merak konusuydu. Aytaç Uşun’un yeni dizisi belli oldu

Kanal D ekranlarında flaş bir dizi başlıyor. Show TV ekranlarında yayımlanan diziyle ünlenen oyuncu da bu dizide yer alacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Özellikle unutulmaz dizi Çukur’da canlandırdırdığı Meke rolüyle fenomen olan ve birçok yapımda rol alan Aytaç Uşun yine iddialı bir diziyle seyirci karşısına çıkacak. Uşun, MF Yapım’ın Kanal D için çekeceği “Taş, Kağıt, Makas” dizisiyle el sıkıştı. MF Yapım imzalı dizi haftaya sete çıkacak.

Yusuf Pirhasan’ın yöneteceği diziyi güçlü kalem Uğraş Güneş yazıyor. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Burak Yörük ve Hande Ataizi’nin başlıca rollerini paylaşacağı dizide Azad rolüne hayat verecek. Azad Demirkıran, Fecir’in (Burak Yörük) amcaoğlu ve en yakın arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.

aytacusun-1661787993-2915611470708910468-196749720.jpg

OYUNCU SEÇİMİ SÜRÜYOR

diyarbakiryenigun.com'un edindiği bilgiye göre; “Taş, Kağıt, Makas” dizisine oyuncu seçimleri sürüyor. Kadroda genç yeteneklere de yer verilecek.

ÇUKUR GERİ DÖNECEK İDDİALARI

Öte yandan bazı haber sitelerinde Çukur dizisinin geri döneceğine yönelik iddialar gündeme gelmişti. Ancak bu iddialar doğrulanmadı

Kaynak:Haber Merkezi