Diyarbakır Yenigün

Cuma İçten, kızı ve eşi koronavirüse yakalandı

Cuma İçten, kızı ve eşi koronavirüse yakalandı
06 Nisan 2020 - 17:37

Gelecek Partili Cuma İçten, kendisi,  eşi ve kızının Kovid-19 testinin pozitif çıktığını, kayınpederi Hüseyin Demir’in ise virüs nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı

DİYARBAKIR YENİGÜN – 24.Dönem Diyarbekir Milletvekili, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Gençlik ve Spor Politika İzleme Kurulu  Başkanı Cuma İçten, eşi ve kızı koronavirüse yakalanırken, kayınpederi ise virüs  nedeniyle hayatını kaybetti.

Kızı ve eşinin testi pozitif çıktı

İçten, konuya ilgili sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu;

“Değerli gönül dostları, bugün yapılan kontrollerde benim eşimin ve kızımın Koranavirüs  #koronavirues testleri pozitf çıkmıştır. Tedaviye başladık, sevenlerimizin telefon ve mesajlarına yetişemediğim için özür, her birinize tek tek teşekkürler, dualarınız ile bu süreci atlatacağız.”

 

Kayınpederi hayatını kaybetti

24.Dönem Diyarbekir Milletvekili Cuma İçten, kayınpederi Hüseyin Demir’in ölümüne ilişkin de şu paylaşımı yaptı;

“Altı gündür Korona teşhisi ile hastanede yogun bakımda tedavi gören kayıpederim, Hüseyin DEMİR hakka yürüdü. Bu sabah defin ettik. Mevcut durum nedeni ile tüm dostların evlerinde kalarak ruhuna fatiha ve dua okumasını isteriz.” (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım