Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Siirt'te bir araya geldi

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Siirt'te bir araya geldi
Siirt'te bir araya gelen Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GCC) üyeleri, projeler ve işbirlikleri için Siirt Üniversitesi ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası'na (STSO) ziyaret düzenledikten sonra Tillo'da Siirt'in kültürel mirasını keşfettiler.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare ve Denetim Kurulu Üyeleri Siirt’te bir ziyaret gerçekleştirdi

Ziyarete, GGC Yönetim Kurulu Başkanı Felat Bozarslan, Başkan Vekili Aytaç Akhan,
Genel Sekreter Firuzan Behlülgil, Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gülistan Korban, Dış İlişkiler ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Hozan Adar, GGC Yüksek İstişare ve Onur Kurulu Başkanı Atilla Korkmaz, GGC Yüksek İstişare ve Onur Kurulu Üyesi İbrahim Halil Yakut, GGC Denetleme Kurulu Başkanı Hüseyin Çicekçi, GGC Yönetim Kurulu Yedek Üyesi İhsan Yılmaz ve GGC üyesi Sertaç Kayar katıldı.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, ilk olarak GGC Siirt Temsilcisi Turhan Koyuncu ve GGC’nin Siirt’te bulunan üyeleriyle bir araya geldi. Buluşma kapsamında Başkan Felat Bozarslan GGC’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Üyeler bu tür ziyaretlerin GGC’ye olan bağlarını güçlendirdiğini dile getirdi. GGC’nin gerçekleştirdiği faaliyetler ve projeleri hakkında görüş ve fikir beyan eden üyeler bu ziyaretlerin sıkı bir iletişimin olması amacıyla daha sık yapılması gerektiğini vurguladı.

whatsapp-image-2024-02-18-at-14-44-27.jpeg

SİİRT ÜNİVERSİTESİ VE TİCARET VE SANAYİ ODASI'NA ZİYARET

Siirt ziyareti kapsamında GGC Yönetimi ve üyeleri, öncelikle Siirt Üniversitesi Rektörü DR. Nihat Şındak’a ziyarette bulunarak üniversite ile iş birliği olanaklarını değerlendirdi ve gelecekte gerçekleştirilebilecek ortak projeleri görüştü. Ardından, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası'na (STSO) yapılan ziyarette, STSO Başkan Yardımcısı Abdulkadir Demirhan ile bölgenin ekonomik potansiyeli ve iş fırsatları üzerine istişareler gerçekleştirildi.

YÖNETİM VE ÜYELERLE TİLLO’YA KÜLTÜREL ZİYARET

GGC üyeleri, günün sonunda Siirt’in tarihi ve kültürel mirasını keşfetmek için Tillo ilçesinde bulunan önemli tarihi alanlarda bir geziye çıktı. Tillo ilçesindeki tarihi yapılar ve mekanlar hakkında bilgi alan GGC üyeleri, bölgenin zengin kültürel birikimini daha yakından tanıma fırsatı buldu.

Bu ziyaretler aynı zamanda Gazeteciler Cemiyeti üyeleri arasında iş birliği ve dayanışmayı da pekiştirdi. GGC’nin bölgedeki üye ziyaretleri, üyelerin cemiyete olan aidiyet bağını güçlendirmek adına büyük önem taşıyor.

Kaynak:HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.