Diyarbakır Yenigün

Ege lezzetleri Diyarbakır’da

Ege lezzetleri Diyarbakır’da
14 Ekim 2020 - 14:31

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Alaçatı Muhallebicisi, Diyarbakır’da ilk şubesini açtı. Ege’nin lezzetlerini Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaşatmayı amaçlayan Alaçatı Muhallebicisi, 2021 yılı sonuna kadar 100 şube ağına ulaşmayı amaçlıyor

Şehriban Eleftoz-Eylem Beyaz

YENİGÜN HABER – Kendine has mimarisi ve Ege’ye özgü lezzetleri ile hizmet noktalarını hızla arttıran Alaçatı Muhallebicisi, Ege’nin güzelliklerini, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki hizmet noktalarında dört mevsim yaşatmaya devam ediyor. Yeni yatırım hamleleri için çalışmalarını sürdüren Alaçatı Muhallebicisi, bu bölgelerde 2021 yılı için 10 ayrı şube açmayı planlıyor. Diyarbakır’daki ilk şubesi Ninova AVM’de faaliyete başlayan marka, Diyarbakır’da ayrıca 2 yeni şube yatırımı daha yapmayı planlıyor.

‘Yeni Franchıse yatırımları’

Alaçatı Muhalebicisi, Türkiye genelinde 34 ilde toplam 74 şube ile faaliyet gösteriyor ve devam eden projelerle birlikte 2020 yılı sonunda 80 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Pandemi sürecindeki belirsizlikler, dünya ekonomisindeki kırılganlık ve buna bağlı olarak sektörde yaşanan dalgalanmaya karşın mevcut büyüklüğünü korumayı başaran marka, Düzce, Bolu, Çorum, Tokat, Tekirdağ, Çanakkale, Iğdır, Erzurum, Bartın, Sinop, Uşak, Zonguldak, Manisa, Trabzon, Mardin, Urfa, Sivas, Amasya, Karabük, Bilecik, Giresun, Hatay’da yeni franchise yatırımları görüşmelerine devam ediyor; hedef 2021 yılı sonunda 100 şube ağına ulaşabilmek. 2021 yılı için, yeni menü, müşteri dostu fiyat politikası ve yeni ürünleriyle birbirinden farklı kampanyaları hayata geçirmeyi amaçlayan marka,  müşteri memnuniyetini arttırmanın yanı sıra, bölgesel ve kültürel farklılıkları ortadan kaldıran en önemli etkileşimlerden birinin de Anadolu’nun zengin mutfak kültürü olduğunu savunuyor.

‘Eşsiz lezzetlerle gerçek bir Ege esintisi yaşamak mümkün’

Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menü içeriği ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan Alaçatı Muhallebicisi’nde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde, Ege’nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı’nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım