Diyarbakır Yenigün

Sağlık çalışanlarına bir ay ücretsiz tıraş

Sağlık çalışanlarına bir ay ücretsiz tıraş
29 Nisan 2020 - 20:27

Kuaförler Derneği, üye işletmelerinin salonların açıldığı tarihten itibaren 1 ay boyunca tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı.

 

DİYARBAKIR YENİGÜN – Korona virüsü salgını sırasında en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına bir destek de kuaförlerden geldi. Kuaförler Derneği, başlattığı “teşekkür kampanyası” kapsamında salonlar açıldıktan sonra, üye işletmelerin sağlık çalışanlarına 1 ay boyunca ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı.

GazeteDuvar’da yeralan habere göre, Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil, “Dünyada farklı ülkelerde kutlanan 30 Nisan Kuaförler Günü’nü geçtiğimiz yıldan bu yana ülkemizde de kutlamaya başladık. Bu anlamlı kampanyayı da mesleğimiz için anlamlı bir gün olan 30 Nisan Kuaförler Günü’nde duyurmak ve başlatmak istedik. Salonlarımızın açılmasından sonra, mesleki kartını beyan ederek randevu alan tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet vereceğiz” dedi.

İçişleri Bakanlığı, 21 Mart’ta 81 il valiliğine gönderdiği “Koronavirüs Tedbirleri” konulu ek genelge ile berber, kuaför, güzellik merkezlerinin faaliyetlerinin geçici süreyle durdurulacağını bildirmişti. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım