Diyarbakır Yenigün

Rektör Karakoç, basın mensupları ile bir araya geldi

Rektör Karakoç, basın mensupları ile bir araya geldi
03 Eylül 2020 - 10:00

DİYARBAKIR YENİGÜN – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Karakoç göreve başlamasının ardından ulusal ve yerel basın temsilcisi gazeteciler ile bir araya geldi.

Dicle üniversitesi senato odasında gerçekleşen toplantıda Prof. Dr. Mehmet Karakoç, bugüne kadar gerek bilimsel, gerek kültürel, gerekse sosyal ve sportif başarılarla adından övgüyle söz ettiren Dicle Üniversitesi’nde rektörlük görevini üstlenmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek çalışmalarını ve hedeflerini basın mensupları ile paylaştı.

Üniversite ile ilgili beklentilerini dile getiren basın mensupları ise Dicle Üniversitesi’nde şimdiye kadar yaşanan sorunları dile getirdi. Üniversitenin kente entegrasyonu ve özellikle hastanelerde yaşanan sorunlar hakkında Rektör Karakoç ile görüş alışverişinde bulunan gazeteciler, sorunların aşılması konusunda Üniversite yönetimi ve yerel basının beraber hareket etmesi gerektiğini ifade etti. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım