Diyarbakır Yenigün

“Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edeceğim”

“Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edeceğim”
23 Aralık 2019 - 14:58

Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey tarafından 4-5 Nisan tarihlerinde İtalya’nın başkenti Roma’da yapılacak olan yarışmaya Diyarbakır’ı temsilen Kuaför Baran Can katılacak. Can, amacının Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade etti

 

Ufuk ÇİMEN

DİYARBAKIR – Önümüzdeki yılı Nisan ayında İtalya’nın başkenti Roma’da yapılacak olan Uluslararası Kuaförlük Yarışması’na katılacak adaylar belirlendi. Yarışmaya Diyarbakır’dan Baran Can katılacak.

Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey tarafından 4-5 Nisan tarihinde İtalya’nın başkenti Roma’da yapılacak olan Uluslararası Kuaförlük Yarışması bilgilendirme toplantısı geçtiğimiz günlerde Adana’da gerçekleştirildi.

Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey Başkanı Gökhan Hamarat ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Adana’da bir otelde gerçekleştirilen toplantıda Türkiye’nin 45 ilinden kadın ve erkek kuaförler bir araya geldi.

Uluslararası Kuaförlük Yarışma Federasyonu FIAM ve Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey iş birliğiyle 4-5 Nisan 2020 tarihinde İtalya Roma’da düzenlenecek olan Kuaförlük yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek 100’ü aşkın başvurunun alındığı bilgilendirme toplantısına Diyarbakır’ı temsilen Kuaför Baran Can katıldı.

‘DİYARBAKIR’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM’

Organizasyon hakkında bilgi veren Can, amacının hem Diyarbakır’ı hem de Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi. Can, “İtalya’da düzenlenecek olan yarışma için yapılan seçmelerde Diyarbakır’ı temsil etme hakkı kazandım. Amacım hem ülkemi hem de Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil etmek” dedi.

Yarışmaya üç ay gibi bir süre kaldığını belirten Can, meslek hayatına 2007 yılında başladığını ve büyük bir aşk ile ve hevesle devam ettiğini ifade ederek, “Bu süre boyunca kendimi geliştirdim. Daha iyilerini yapabilmek adına da daha iyi bir yere gelmek için hem kentimi hem de ülkemi tüm dünyaya tanıtmak ve duyurmak istiyorum. Bana göre, başarı asla bir varış noktası değildir, yolculuktur. Bu yolculuğumda bana yardımcı olan ve desteklerini esirgemeyen başta Seyithan Vural olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım