Diyarbakır Yenigün

Bağlar Belediyesi, belediyeler buluşmasında stant açtı

Bağlar Belediyesi, belediyeler buluşmasında stant açtı
13 Aralık 2019 - 8:59

DİYARBAKIR YENİGÜN – Bağlar Belediyesi, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası Programı” kapsamında Ankara’da stant açarak Diyarbakır’ın ve belediyenin çalışmalarını tanıttı.

Türkiye genelindeki 700 AK Partili belediye, Ankara’da bir araya geldi.  Ankara Ticaret Odası kongre merkezindeki organizasyonda AK Partili belediyelerin, sıfır atık ve çevreye duyarlı STK’ların ve bazı bakanlıkların stantları yer aldı.

Belediyelerin çalışmalarını görseller ve tanıtım filmleriyle gerçekleştirdiği organizasyona katılan Bağlar Belediyesi’nin açtığı stant, ziyaretçilerin ilgisi ile karşılaştı.

Bağlar’ın tarihini ve belediye hizmetlerini anlatan görseller ve tanıtım filmleri beğeni toplarken, belediye yöneticileri, belediyenin çalışmaları hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyelerin buluştuğu etkinliği fırsata çevirerek Bağlar’ı ve kendi dönemlerindeki hizmetleri anlatmak istediklerini, bunda da başarılı olduklarını söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - Diyarbakır Web Tasarım