Taraftarlar Tunç’tan goller bekliyor

0
22
Diyarbekirspor’un sembol isimlerinden olan Tunç Murat Behram’ın sezona iyi başlayamaması ve geçen sezon attığı gol sayısından uzak kalması Yeşil-Kırmızılı taraftarları üzüyor

Mustafa GÖKER
DİYARBAKIR – Spor Toto 3.Lig 3. Grubu takımlarından Diyarbekirspor’un başarıl ismi ve golcü futbolcusu Tunç Murat Behram’ın 2016 – 2017 futbol sezonunda tutuk olması ve geçen sezonu aratması Diyarbekirspor taraftarlarını üzüyor. Taraftarlar adına açıklama yapan Koray Gerçer Tunç Murat Behram’ın saha içerisinde daha etkin olması gerektiğine vurgu yapıyor.
“Takıma iyi transferler yapılmadı”
Yeşil – Kırmızı bir gurup adına bir açıklama yapan Koray Gerçer, Diyarbekirspor’umuz bizim her şeyimizdir. Başarılı olmasını 2.lige çıkmasını istediklerini belirterek, “ Eğer takımımıza biraz iyi transfer yapılmış olsaydı, şu anda Afyonspor’un yerine biz oturmuştuk. Bundan sonraki maçlarımız bizim için çok önem taşıyor. Teknik Heyetimizden ve futbolcularımızdan rica ediyoruz, gerçek güçlerini sahaya yansıtsınlar. Hiç değilse Play – Of’a kalabilelim her zaman şansızlık ve aksilik bizi bulmaz rakiplerimizde öyle olur. Golcü futbolcumuz Tunç Murat Behram, 2015–2016 sezonunda 17 gol attı.2016 – 2017 sezonunda ise 7 golü var. Bu futbolcudan isteğimiz, saha içerisinde biraz daha etkin olsa çok gol atar. Kendisini de çok seviyoruz, gollerini atmaya devam etsin birlik ve beraberlik içerisinde takım arkadaşlarıyla birlikte bizleri sevindirsinler. Hep birlikte sevinelim “ dedi.

"PAYLAŞIRSAN BÜYÜRÜZ"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here