Diyarbakır Yenigün

Download Instagram Photos

Diyarbakır’da ‘Dijital Gelecek ’konferansı düzenlenecek

Diyarbakır’da ‘Dijital Gelecek ’konferansı düzenlenecek
420
18 Ağustos 2019 - 17:07

Ufuk TEKER

DİYARBAKIR YENİGÜN – Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), AB Bilgi Merkezi, Dijital Dönüşüm Platformu ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ortaklığında, 20 Ağustos 2019 gününü, 10.00- 16.30 saatleri arasında Diyarbakır’da bir otelde “Dijital Gelecek ve Yerel Firmalar için Uygun İş Modelleri Konferansı” düzenlenecek.

Konferansta, KOBİ’lerin dijital dönüşümü, e-ticaret ve yerel firmaların nasıl dijitalleşeceği, e-ticaretten nasıl pay alabileceği ve yerel firmalar için en uygun iş modelleri nasıl geliştirilebilir konularında Türkiye’nin önde gelen firma sahipleri ve üst düzey yöneticilerinin katılım sağlayarak bilgi verecek.

Birinci oturumlarda; Dijital Gelecek, Dijitalleşmede Sosyal Medyanın Gücü, Geleceği Anlamak, Dijital Ekonomi İşimizi nasıl etkileyecek, Güvenli İnternet ve Profilleri, Deneyim Paylaşımı,

İkinci oturumda ise; Dijital Ticaret, Dijital Liderlik ve Başarı Hikâyesi, Dijital Pazarlama, Dijital Ayak İzi ve İnternet Hukuku konuları işlenecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - DİYARBAKIR WEB TASARIM İNSERT BİLİŞİM