Diyarbakır Yenigün

Download Instagram Photos

Detoks suları

Detoks suları
Dyt. Bahar Altin
Dyt. Bahar Altin( dyt.bhraltn@gmail.com )
2.894
22 Mart 2019 - 7:30

Detoks suları sadece suyun tadını güzelleştirmek için değil bununla beraber ödem atmamızın bedenin toksinden arınması ve yağ kaybını sağlar. Kilo vermeye yardımcı olduğu gibi daha sağlıklı hissetme ve görünmekte de faydalarını göstermektedir. Detoks suları içerisinde bulunan yağ yakmaya yardımcı sebzelerle ve meyvelerle yağların yakılmasını sağlar.Bunun yanında suyun içinde bulunanlar sayesinde iltihap önlemekte kimi zaman doğal ağrı kesici etkisi yaratmaktadır. Detoks sularına antioksidan değeri yüksek meyvelerle zengin depolar yaratır kışın soğuğundan ve kirli hava atmosferine yardım savaşçı etki oluşturulur. Detoks sularını dilediğiniz tatlarla zenginleştirebilirsiniz.

Tarifler

Salatalık

Taze zencefil+2,5 litre su

Greyfurt

Salatalık idrar sökücü rolü oynamakta, taze zencefil ve greyfurt ise yağ yakımına yardımcı ve antioksidan etkisi ile vücudumuzda koruyuculuk etki yaratır. Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Aynı zamanda ödem atmamızı sağlar.

Çubuk tarçın

Taze nane

Elma

Bu tarifimizde genellikle kolesterol ve diyabet hastalarının değerlerinin normal düzeyde tutulmasını yardımcı olur. Aynı zamanda yağ yakma ve vücudun toksinden arınmasını sağlar.

(Daha fazla bilgi için iletişim: 0545 908 00 29)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. - - DİYARBAKIR WEB TASARIM İNSERT BİLİŞİM